ארגונים

כאנשי מקצוע מנוסים, אתם מכירים שיטות ומודלים שונים לאבחון טיפוסי אישיות וסגנונות תפקודיים. 

אשמח להכיר לכם מודל חדשני שיעשה שינוי אמיתי בחיי המנהלים, העובדים והארגון כולו.

מודל שמתייחס תכלס ל"שפות" ולמאפיינים הפיזיים של "תוכנת ההפעלה" המולדת שלנו כבני אדם, שיוצר מודעות ומאפשר להבין את המקור לסגנון התפקוד וההתנהלות האישי בכל התחומים (זהו כלי אדיר בפני עצמו), שנותן כלים מותאמים, מדויקים ופשוטים להתפתחות אישית
שהופך אותנו ל"גוגל טרנסלייט" לעצמנו ולשותפים בהנהלה, בצוות ובחיים בכלל.

מה את.ה אומר.ת על האפשרות שתהיה לך היכולת לראות באמת, כמו ברנטגן, איך מי שאיתך, קולט ומבין דברים? מה גורם לו.ה להתבטא, לתפקד, להתנהל כפי שהוא.יא מתנהל.ת?
מה את.ה אומר.ת על האפשרות שיהיה לך מן מקל קסמים שמתרגם את השפה הייחודית של האחר ויאפשר לך לתקשר איתו.ה בדרך הכי אפקטיבית? ויותר מזה, אם יכולת להבין לעומק את אופן קליטת המידע, העיבוד והחשיבה שלך, את המבנה הפנימי שקובע את דרך התקשורת, התפקוד והניהול שלך?
זה מה שקורה בהרצאות ובסדנאות – התפתחות ארגונית דרך התפתחות אישית של המנהלים והעובדים

 
בסיום הסדנא:

המנהלים: מקבלים כלים תודעתיים והתנהגותיים להתפתחות אישית, לשיתוף פעולה פורה בתוך ההנהלה, ולתקשורת והנעת עובדים מקדמת בהתאמה לטיפוס האישיות של כל עובד.ת

העובדים: מקבלים כלים תודעתיים והתנהגותיים להתפתחות אישית ולהבנת השותפים בעבודה וגם בביתלקידום תקשורת וביצועים אפקטיביים, להעלאת מוטיבציה, חוסן, גמישות מחשבתית, ויכולות אישיות. 

האירגון: זוכה לאבחון מהיר של פרופיל המנהלים והעובדים, לפיצוח בעיות בתקשורת, ליצירת דיאלוג, שיפור מערכות יחסים ושת"פ, הבנת דרך הלמידה האפקטיבית של העובדים, תחושת שייכות, הנעה, ביצועים אפקטיביים 

בהרצאה

משך ההרצאה:
כשעה וחצי – שעתיים
פרונטלית או ב ZOOM

בסדנא

נכיר את שתי השפות בהן כולנו "מדברים" מבלי לדעת. 
נקבל ידע וכלים תודעתיים והתנהגותיים כדי להפוך ל"גוגל טרנסלייט" לעצמנו ולשותפים בעבודה (וגם בבית). נתמקד ונעמיק בתפקודים שונים לפיצוח בעיות בתקשורת, ליצירת דיאלוג וסביבת עבודה אפקטיבית בהתאם לבחירתכם:
פיצוח בעיות בתקשורת, אי וודאות, ניהול מורכבויות וקונפליקטים, התנהלות בזמן, הפרעת קשב ועוד.
הסדנא נבנית בהתאם לצרכיכם ומתמקדת בתחומים בהם תבחרו.

סדנת טעימות

מה בין בישול והכנת שוקולדים לתקשורת, הנעת תהליכים ורמת ביצוע בארגון?
f51ecb4a-693a-457c-bb4d-e6ba3ffe2779

משך הסדנא: 
3-4 שעות   
פרונטלית או ב ZOOM

סדנא חד פעמית

משך הסדנא: 
6-7 שעות / 2 מפגשים בני כ 3 שעות  
פרונטלית או ב ZOOM

סדנא תהליכית

מפגש ראשון - סדנת טעימות

מפגש שני והלאה - בכל מפגש נתמקד ונעמיק בתפקוד מסוים לבחירתכם (תקשורת, אי וודאות, התנהלות בזמן, קבלת החלטות, הפרעת קשב ועוד)

משך הסדנא: 
2 מפגשים ומעלה לבחירתכם, כ 3 שעות לכל מפגש
פרונטלית או ב ZOOM

ליווי הנהלה/ צוות

האתגרים שאתם חווים בעשייה המשותפת נובעים הן מדפוסי החשיבה, התקשורת והתפקוד (כתוצאה מהפרופיל הדומיננטי האישי של כל אחד.ת מחברי וחברות ההנהלה או הצוות), והן מתפישות ואמונות איתן כל אחד.ת מגיע.ה.

לאחר אבחון וניתוח הפרופיל הדומיננטי האישי של חברי ההנהלה או הצוות, ניצור מודעות, הבנה והכלה אחד.ת של השני.ה ונקבל כלים ישימים ומדויקים לשיפור התקשורת והעבודה המשותפת. ההמלצות שתקבלו לאחר עריכת האבחון פשוטות ומדויקות. מדובר בתרגילים ובכלים פרקטיים שלוקחים כמה דקות ביום.
לצד יישום הכלים, חשוב לעבד ולהתמיר רגשות, אמונות ודפוסים המעכבים עשייה משותפת מבורכת. לעיבוד, התמרה, תמיכה ודיוק אני פה בשבילכם למספר מפגשים בהתאם לצורך.

* ניתן לשלב בתהליך עבודה בשוקולד

פיסול קבוצתי

1X1 למנהלים

האם את.ה המנהל.ת שאת.ה רוצה להיות?
האם את.ה מרגיש.ה תקוע.ה ורוצה שינוי?
מה מצב הארגון/ העסק שאת.ה מנהל.ת? האם הוא בצמיחה או בקמילה?

מה את.ה אומר.ת על האפשרות שהיתה לך היכולת להבין לעומק את המבנה הפנימי שקובע את התפקוד וההתנהלות שלך? את "מערכת ההפעלה" היחודית שלך שמנהלת אותך בשגרה, במצבי אי וודאות ולחץ? לגלות את המקור לחוזקות שלך וגם של האמונות והחסמים הפנימיים שמעכבים אותך, אלה שיושבים אצלך בחלק האחורי של המוח, שאין לך נגישות אליהם…

אני שמחה לספר לך שזה אפשרי!!! ואפילו בקלות ובמהירות.

בעזרת בדיקת שריר קינסיולוגית* נוכל לקבל תשובות מדויקות לגבי כל סוגיה שקשורה אליך. לגבי הדפוסים שלך, התקשורת, התפקוד, הניהול, וההתפתחות שלך. נוכל להדגיש את החוזקות ולהיפרד מהחסמים הפנימיים שמונעים ממך להוביל את עצמך ואת הארגון/עסק שאת.ה מנהל.ת להצלחה.

איך זה עובד?

  • נבחן מה עבד ומה לא עבד בתפקידים הקודמים ומה קורה בתפקיד הנוכחי
  • נגלה מהן האמונות והמיומנויות שמקדמות אותך וניפרד מאלה שעוצרות אותך
  • נאבחן את הפרופיל הדומיננטי האישי שלך – "מערכת ההפעלה" הייחודית שלך.
  • ניצור אינטגרציה בין כל אלה ובין החוזקות, המוטיבציות, הערכים והצרכים שלך אינטגרציה שתוביל אותך להנהיג את עצמך ואת הארגון שלך לתוצאות אליהן את.ה שואף.ת.

* ניתן לשלב בתהליך עבודה בשוקולד

סדנת שוקולד

*בדיקת שריר קינסיולוגית – כלי לתקשורת עם האמת הפנימית של האדם. לכל אדם יש את כל הידע לגבי עצמו, גם אם הוא לא מודע לכך. בעזרת בדיקת השריר ניתן לשלוף את המידע ולהנגיש אותו. הבדיקה אינה בודקת את חוזק השריר אלא את רמת האנרגיה בו בהתייחס לגורמים המעוררים מתח עבור האדם הנבדק. בעזרת בדיקת השריר ניתן לאתר אירועי מקור שיצרו חוויה שלילית שנצרבה בגוף כחסם המשפיע על חיי האדם מאז ועד היום, ואף את הדרך המועילה ביותר לשחרור החסם והתמרה שלו לאמונה בריאה ומקדמת.